MappingWall


Multimedialna instalacja przestrzenna wykonana w technice druku 3D, wykorzystująca technikę video mappingu i interaktywnego oświetlenia LED.

MappingWall 1

Przedstawiamy Państwu nasz najnowszy produkt w postaci interaktywnej płaskorzeźby. Geometryczny schemat powierzchni o wymiarze 250x250cm buduje ponad 400 podziałów na nieregularne romby. Przekątne tych rombów wyznaczają wierzchołki stożków oraz miejsca opcjonalnego umieszczenia diod LED. Każdy ze 417 stożków ma zróżnicowaną wysokość, jest wykonany z półprzezroczystego filamentu w technice druku 3D i opcjonalnie podświetlany diodą LED.

System oświetlenia ledowego posiada sterowniki służące stworzeniu indywidualnych konfiguracji świetlnych.

Multimedialny charakter ma przednio-projekcyjna animacja video mappingowa, którą przygotowujemy w postaci pliku video (formę, czas trwania i rodzaj muzyki uzgadniamy z Klientem indywidualnie). Intro animacji prezentujemy powyżej.

MappingWall 2

MappingWall 2

Prezentowana instalacja jest kwadratem o boku 250cm i ma charakterystyczny podział geometryczny. Jeżeli chcieliby Państwo wykorzystać nasz produkt do aranżacji swojej przestrzeni i zależy Wam na konkretnym rozmiarze to bardzo prosimy o kontakt mailowy pod adres info@mappingwall.pl, (przygotujemy wówczas podział powierzchni i wizualizację wraz z wyceną).

MappingWall Schemat

Nasz produkt kierujemy do galerii handlowych, sklepów, muzeów oraz jako instalację sceniczną lub element scenografii, a także na eventy związane z nowymi technologiami i światłem. W ramach warunków sprzedaży i wynajmu zaprezentowanej instalacji wprowadzamy podział na opcję mappingową oraz mappingową z oświetleniem LED (która wymaga dodatkowego niezbędnego osprzętu w postaci 417 diod LED ze sterownikami i okablowaniem, zasilaczami oraz jednostką sterującą). W razie zainteresowania szczegółowymi warunkami sprzedaży/najmu lub jakichkolwiek innych pytań bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres info@mappingwall.pl

Czekamy również na Państwa opinie.

Marka MappingWall jest własnością firm ArsVisual Multimedia i Visual Group.